Ne demek?
Burada anlatılmak istenen şu; Hurley ve Chen’e bakılırsa ortam, Chen’in dairesinde yapılan bir sıkıntısızşam yemeği sonrası videoteyp paylaşımında yaşhatıralan sorunlardan ötürü çıktığını savunurken, Karim ise YouTube fikrinin Janet Jackson’ın canlı yayın kazasının ve 2004 Hint Okyanusu depreminin peşi sıra çıktığını belirtiyor.

Başka taraftan internet sektörü Chad Hurley ve Steve Chen'i antreimci koltuğunda gene kazanmış oldu. İşin bu kanatı da gene ayrı bir dinamit yaratıyor.

Bu duhulimciler yardımıyla yaratıcılık ve zirveye çıkma fikirleri sizin yürekinde bir saksılangıç noktası olabilir.Bu sükseların sırlarını öğrenmek sizide bu yolda zirveye taşıyıp fikir sahibi edinmenizi esenlayabilir.

13 Nisan 2014 tarihinde video paylaşım sitesi YouTube'a erişim kanunğı Gölbaşı Sulh Ceza Mahkemesi ve Gölbaşı Temel Ukubet Mahkemesi tarafından kaldırıldı.[28] Suriye reymesine ait kayıtların yayınlandığı linklere erişimin engellenmesine, bu olmadığı takdirde siteye erişimin top engellenmesine ilişkin sonucun ise uygulanmasına son verilmesine hükmetti ve böylecene YouTube'a muvasala sadece 15 link birtakımnda yasaklanmış hale geldi. Lakin TİB kararları yok sayarak YouTube'a ulaşım engelini kaldırmadı.

Человек должен оставаться человеком при любых обстоятельствах

Buna mukabil Kamprad’ın lise mezunu olduğunu ve okuma yazmayı uzun müddet öğrenemediğini delalet etmek lüzumlu. Fakat o bu durumdan hiç de huzursuz değil.

Aynı sene Yotube yeni bir tatbikat elan çıkardı:YouTube Red. Bu uygulama sebebiyle kullanıcılar makul bir ücret hakkındalığında videolarını reklamsız izleyebilecekler ve istedikleri cihaza videoteyp indirebileceklerdi.

Çerezlerin Iletişim araçları Akademi’nin web sitesindeki en yeni özelliklerden faydalanmanızı esenladığını ve bu nedenle çerezleri vazıh tutmanız icap ettiğini unutmayınız.

Hızla gelişen ve pop olan videoteyp sitesi 2006 yılının Ekim kocaoğlannda “Google” şirketi tarafından satın münfailtır. Google bu satış derunin tam tamına 1,65 milyar dolar ücret ödemiştir.

Bir kişinin kendi kendini yenerek kazandığı zafer, bir serkasının muharebede bin kişkazançlı bin kere yenerek kazandığı zaferden henüz iyidir. / Buda

YouTube’un kuruluş hikayesi kadar en çok izlenen videoteyp da merak konusu. YouTube’da en çok izlenen video, 15 Temmuz incele 2012’bile yayımlanmış olan PSY – Gangnam Style videosudur.

Möble devi IKEA'nın kurucusu olan ve 41 bilyon dolarlık serveti ile dünyanın en servet sahibi insanları beyninde makam vadi Ingvar Kamprad bu senenin başında 91 yaşlarında hayata veda etti.

özellikle biryoğun Amerikalı yatırımcı “Bu insan deli, bu iş tutmaz.” demişti fakat 100 bin dolarlık servetle kurduğu Alibaba, sonrasında SoftBank, Goldman Sachs gibi şirketlerden envestisman aldı.

Bundan dolayı titrıldığı kadar sultana hoş görünmezlerdi ve sultan da onlara karşı menfi hâl ahzetmek suretiyle onları şaşırtmamıştı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *